Crash of Cars

25. července 2018 v 14:26
Crash of Cars je hra, kde máte za úkol získat co nejvíce korunek. Ty získáte buď sbíráním po mapě, nebo můžete zneškodnit ostatní auto a to buď nárazem nebo různými kanony, které získáte sebraním bedny, také na mapě. Vaše auto jede prostě pořád rovně. Zatáčíte, když podržíte prst na pravé nebo levé části obrazovky. Když podržíte obě tak couváte. Což jsem zjistila docela pozdě na to, jak dlouho tu hru hraju. Zezačátku mi nešlo moc mířit, ale hra mne bavila a korunky jsem sbírala různě po mapě. Hra mě stále baví a kanonem jsem se naučila mířit celkem brzo.
Zezačátku máte jenom pár aut (možná jen jedno) a tím, že hrajete a získaváte korunky, získaváte také zlaťáky. Ty můžete utratit za další auta, které si vylosujete z automatu.
Auta jsou ještě rozdělena do kategorií podle vzácnosti. A když chcete mít jistotu, že vám padne třeba legendární auto, tak je tu i automat na legendární auta. Ale je za emeraldy. (nevím jak to nazvat) Ty si můžete buď koupit za reálné peníze, nebo jich pár dostanete, když získáte další levl.
Jak jsem již psala, hra mne baví a doporučuji ji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama